وبلاگ

انواع زیرپوش مردانه

انواع لباس زیر مردانه

زیرپوش مردانه همانند سایر لباس ها انواع مختلفی را شامل می شود که با توجه به سلیقه و نوع استایل و نوع لباسی که می خواهید روی آن بپوشید می توانید نوع آن را انتخاب کنید. در ادامه این مقاله قصد داریم تا شما را با انواع زیرپوش مردانه که دسته‌بندی‌های مختلفی‌ از جمله یقه‌های‌ مختلف، جنس‌ های‌ مختلف،آستین‌ بلند، کوتاه،حلقه ای یا رکابی . رنگ‌های متنوع و سایزهای متفاوت را شامل می شوند آشنا کنیم.

 

انواع زیرپوش مردانه

زیرپوش رکابی: اولین نوع زیرپوش مردانه که می خواهیم به آن بپردازیم زیرپوش رکابی است. این نوع از زیرپوش آستین مدارد و تنها برای جذب عرق نیم تنه و پنهان کردن نوک سینه ها استفاده می‌شود. معمولا این زیرپوش ها خط دوخت و حلقه آستینشان از زیر لباس معلوم می شود.

از آنجایی که رکابی مردانه آستین ندارد تعریق بدن شما از ناحیه زیربغل را جذب کند. به همین علت توصیه می کنیم که مشکل تعریق زیاد دارید، حتما نوع دیگری از زیرپوش را انتخاب کنید تا رطوبت بدن شما را به خوبی جذب کند.

زیرپوش یقه هفت: اگر که دوست دارید یک یا دو دکمه آخر پیراهنتان را باز بگذارید، این نوع از زیرپوش گزینه مناسبی برای شماست. چراکه به دلیل مدل یقه ای که دارد، زیرپوش شما از زیر یقه پیراهنتان مشخص نخواهد شد.

زیرپوش یقه هفت

زیرپوش یقه گرد: این دسته از زیر پوش ها ظاهری شبیه به تیشرت دارند و زمانی که قصد پوشیدن لباس های رسمی را دارید مناسب به نظر می رسد. به این علت که معمولا همراه لباس های رسمی از کراوات استفاده می شود و همه دکمه های پیراهنتان را می بندید و یقه زیرپوش مشخص نمی شود.

زیرپوش مردانه

زیرپوش های آستین دار: علاوه بر زیرپوش های آستین کوتا، زیرپوش های آستین بلند هم وجود دارند که برای فصل های سرد و گرم کردن بدن پوشیده می شوند.

زیرپوش گنی: این دسته از زیرپوش ها حالت گنی دارند و با بافت کشی و خاصی که در ناحیه شکم و پهلوها دارند، آنها را جمع می کنند.

 

چند نکته مهم برای انتخاب زیرپوش مناسب

۱- در انتخاب زیرپوش مناسب توجه داشته باشید که جنس  آن باید نازک و کمی کشی باشد تا از زیر لباس معلوم نشود. درصد نخ هر چه بیشتر باشد نشانه این است که زیرپوش شما از مرغوبیت بیشتری برخوردار است.

 

بیشتر بخوانید: چرا باید لباس زیر پنبه ای بپوشیم؟

 

۲- توجه داشته باشید که زیرپوشی که انتخاب می کنید باید دقیقا فیت بدن شما باشد با حلقه آستین های کوچک در حدی که چین نخورد و اجازه بدهد عرق زیربغل جذب آن شود.

۳- در صورتی که زیرپوش برای شما تنگ باشد، با آن احساس راحتی نخواهید داشت. انتخاب سایز مناسب به این صورت باید باشد که با فاصله خیلی کم از بدنتان قرار بگیرد در حدی که حرکاتتان محدود نشود.

۴- در صورتی که مشکل تعریق زیاد دارید حتما جنسی را انتخاب کنید که جذب رطوبت بالایی داشته باشد. انتخاب زیرپوش نیم آستین و آستین دار را به شما توصیه می کنیم.

۵- نوع یقه زیرپوش را با توجه به نوع پیراهنی که قرار است همراه آن بپوشید انتخاب کنید  و دقت کنید که یقه زیرپوش نباید از زیر لباستان مشخص باشد. همپنین انتخاب یقه کلفتی که دور گردن را بگیرد، علاوه بر دیده شدن آن حتما شما را در طول روز کلافه خواهد کرد.

۶- قد زیرپوش باید به اندازه ای باشد که به راحتی داخل شلوار قرار بگیرد و با کوچکترین حرکتی بیرون نیاید.

 

تمامی نکاتی که در طول این مقاله به آنها پرداختیم نشان دهنده این است که یک مدل زیرپوش ها برای استفاده هر روزه مناسب نیست و بهتر است در مواقع خاص استفاده شود که قرارملاقات یا مهمانی مهمی دعوت دارید. شناختن انواع لباس زیر و استفاده آنها به همراه لباس های مختلف به شما کمک می کند تا انتخاب آگاهانه تری داشته باشید و نوع مناسب آن را با توجه به نیازی که دارید خریداری کنید.

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *