وبلاگ

۱۰مزیت استفاده از زیرپوش نانو

زیرپوش نانو
همانظور که میدانید لباس های زیر دسته ای از البسه هستند که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند. از آنجایی که این لباس ها به صورت مستقیم با پوست و بدن ما در ارتباطند، برای حفظ سلامت و بهداشت فردی خود باید در انتخاب آنها نهایت دقت را به خرج دهیم تا بهترین جنس و کیفیت را بشناسیم و خرید کنیم. امروزه با پیشرفت تکنولوژی، زیرپوش نانو از استقبال خوبی برخوردار شده است و بسیاری از افراد استفاده از این جنس از زیرپوش ها را ترجیح می دهند.
قطعا شما نیز به عنوان یکی از خریداران و مصرف کنندگان انواع مختلف زیرپوش می دانید که تنوع بالایی در انواع زیرپوش مردانه و زنانه در بازار وجود دارد. اما در میان تمام مدل‌های موجود در بازار، زیرپوش های نانو از مزایا و ویژگی‌های به مراتب متعددتری برخوردار هستند که این مزایا طبیعتا منجر به جذب تقاضای بیشتری از سوی خریداران می شود.

مزایای استفاده از زیرپوش نانو

۱- لباس اولین پوشش و نزدیکترین پوشش به پوست بدن ماست. به همین علت باید میزان جذب بالایی در برابر آلودگی و عرق بدن داشته باشد. یکی از مهمترین ویژگی هایی که زیرپوش های نانو دارند این است که ضد میکروب، ضد باکتری، ضد بو و ضد قارچ هستند و قطعا شرایط بهداشتی بهتری را برای بدنمان فراهم می کند. به همین جهت استفاده از زیرپوش نانو مناسب‌ترین نوع زیرپوش برای افرادی که رعایت بهداشت برایشان مهم است به شمار می آید.

۲- استفاده از زیرپوش نانو از بروز بسیاری از عفونت‌های پوستی جلوگیری کرده و در صورت وجود عفونت باعث بهبودی آن شده و از بروز سوزش‌های پوستی جلوگیری می‌کنند.

۳- لباس زیر های تولیدی از جنس نانو ویژگی‌هایی همچون دفع کننده آب و روغن، ضد لک، ضد چروک و ضد رنگ پریدگی را دارا هستن. چنین ویژگی هایی نگرانی ما را نسبت به چروک شدن، بو و لک گرفتن ریزپوشمان برطرف می کنند.

 

۴- زیرپوش های از جنس نانو مانع از ایجاد خارش در قسمت‌هایی از پوست که در تماس مستقیم با آن‌هاست، می‌شوند.

۵- انتخاب این جنس از زیرپوش ها باعث محافظت پوست در برابر نور خورشید، جذب و کنترل رطوبت و ایجاد تنوع و مدرن بودن در ظاهر لباس زیر می شود.

۶- بوی بد حاصل از تعرق را از بین می‌برد.

۷- دمای بدن را در بهترین حالت ممکن حفظ می‌کند.

۸- زیرپوش نانو مانع از بروز انواع و اقسام آلرژی‌های پوستی می‌شود.

۹- در فصل تابستان بدن را خنک و در فصل زمستان گرم می‌کند.

۱۰- یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های زیرپوش نانو که مورد توجه ویژه‌ی مصرف کنندگان آن قرار گرفته خاصیت ضد تعریق آن است، به گونه‌ای که رطوبت ناشی از عرق را به سرعت به خود جذب می‌کند و مانع از نفوذ آن به لباس رویی می‌شود. این ویژگی تاثیرات مثبت متعددی چون رنگ نگرفتن لباس رویی بر اثر نفوذ عرق، دارد.

 

از ترکیب پارچه‌های رایجی که برای دوخت لباس زیر به کار می رود مانند الیاف پنبه ای و مصنوعی با ذرات نانو، الیافی خاص و جدید به وجود می‌آورند که متناسب با هر سلیقه‌ای است و رضایت تمام مصرف کننده‌ها نیز جلب می کند. پارچه های تولیدی جدید نه تنها ویژگی‌های فیزیکی گذشته خود را که شامل رنگ، نرم بودن و انعطاف پذیری و وزن را حفظ می کنند بلکه ویژگی‌های جدیدی همچون ضد باکتری، ضد الکتریسیته، ضد چروک، ضد آب و ضد لک بودن نیز به آنها اضافه می شود. استفاده از نانو ذرات در تولید این محصول سبب می‌شود که این نوع لباس زیرها دارای تنوع بسیار زیاد و جدید باشند و راحتی و مقاومت بیشتری را دارا باشند.

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *