وبلاگ

سوتین پلانج چیست؟ و برای پوشیدن با چه لباسهایی مناسب است؟

سوتین پلانج

در مقالات گذشته به انواع سوتین های مجلسی که کاربردهای متفاوتی دارد و برای پوشیدن با انواع خاصی از لباس های مجلسی طراحی و دوخته شده اند اشاره کردیم. سوتین پلانج یکی از پرکاربردترین انواع سوتین که برای پوشش به همراه لباس هایی که یقه باز و به شکل U و V دارند طراحی شده است. انتخاب این نوع از سوتین باعث می شود تا هیچ اثری از پوشانندگی لباس زیر مشخص نشود و لباسی که میپوشید جلوه زیبایی داشته باشد.

 

علاوه بر این، سوتین پلانج به علت برشی که در قسمت وسط آن وجود دارد موجب نمایان بودن سینه از جلو و از کناره‌ها می‌شود و کمک می کند تا قسمت بالای سینه برجسته‌تر دیده شود و اندام و لباس شما از جذابیت خاصی برخوردار شود. البته توجه داشته باشید که این دسته از سوتین ها برای خانم‌هایی که سینه‌های شل دارند مناسب نبوده و بهتر است این نوع سوتین را انتخاب نکنند.

تفاوت سوتین پلانج و معمولی

تفاوت سوتین‌های معمولی با سوتین پلانج چیست؟ باید گفت که سوتین‌های معمولی کاربرد روزانه دارند و راحتی بیشتری را برای سینه ها فراهم می کنند و دارای شیب ملایمی از قسمت بالایی سوتین هستند. اما سوتین های پلانج برای پوشش با لباس های مجلسی بوده و به طبع برای خوش فرم نشان دادن اندام و لباسی که می پوشید، شیب تیز و عمیق تری دارند و در انتهای یقه سوتین دو کاپ سینه توسط بند بسیار نازکی به یکدیگر متصل می‌شوند.

 

سوتین پلانج موجب نمایان شدن خطوط گردن و ترقوه می‌شود که این خطوط در افزایش جذابیت و زیبایی‌اندام و حتی چهره نقش پررنگی دارند.

مزایای پوشیدن سوتین پلانج

مزایا سوتین پلانج

  • طراحی این نوع از سوتین باعث شده که دغدغه نمایان بودن لباس زیر خود را به هنگام پوشیدن لباس های مجلسی زیبا و دلخواه خود را نداشته باشید.
  • این مدل از سوتین زنانه برای خانم‌هایی که سینه‌های کوچک دارند بسیار مناسب است. زیرا با تنظیم مناسب اندازه بند مدل اسفنجی و سیم‌دار سوتین سینه‌ها را بالاتر و برجسته تر جلوه می دهد.
  • این سوتین ها برای خانم‌های جوانی که به پوشیدن لباس‌های نیم‌تنه علاقه دارند نیز بسیار مناسب است چراکه به‌هیچ‌عنوان از زیر لباس دیده نمی‌شود.
  • سوتین پلانج به‌ راحتی بر روی پوست می‌نشیند بدون آنکه به سطح پوست فشار بیاورد و یا داخل سینه فرو برود و موجب دفرمه دیده شدن سینه‌ها شود.
  • فشاری که سوتین  از پایین و کناره‌ها به سینه وارد می‌کند موجب خوش‌فرم شدن و سفت‌تر شدن بافت سینه می‌شود.

 

چند نکته مهم درباره سوتین پلانج

  • باید بدانید که این نوع از سوتین ها تنها برای پوشیدن در کوتاه مدت مناسبند و پوشیدن آن برای روزمره و برای کار و ورزش توصیه نمی شود.
  • بند این مدل از سینه بند کمترین فاصله با سرشانه‌ها را دارند و البته از سرشانه به سمت پایین سر نمی‌خورند همچنین به‌قدر محکم و سفت نیستند که بر روی پوست بدن رد بیندازند.
  • سوتین پلانج برای خانم‌هایی با سینه‌های بزرگ دارند، نوع بدون سیم و غیر اسفنجی آن است و باید دقت کرد که سایز مناسب سایزی است که کناره‌های سینه از سوتین بیرون نزند و سینه داخل کاپ سینه به‌ اصطلاح لق نزند و کاپ و گردی سینه کاملاً فیت هم باشند.
  • سوتین پلانج در صورت استفاده زیاد تغییر فرم می‌دهند در چنین شرایطی حتماً آن‌ها را تعویض کنید.

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *