وبلاگ

پیش از خرید زیرپوش مردانه حتما بخوانید!

خرید زیرپوش مردانه

زیرپوش ها نیز همانند سایز لباس های زیر وظیفه محافظت از پوست با یک لایه پارچه لطیف و اغلب پنبه ای در برابر لباس های دیگر، جذب تعریق بدن و گرم نگه داشتن آن در فصل سرما را بر عهده دارند. از آنجایی که زیرپوش ها مستقیما با بدن در تماس هستند، انتخاب و خرید آنها از اهمیت بالایی برخوردار است. در ادامه این مقاله به هر آنچه که باید هنگام خرید زیرپوش مردانه بدانید می پردازیم.

 

فواید پوشیدن زیرپوش برای آقایان

۱- پوشیدن زیرپوش مردانه قبل از پیراهن باعث می‌شود که پیراهن در تن آقایان جلوه بهتری داشته باشد. چراکه با پوشاندن موهای بدن آقایان مانع بیرون زدگی آنها می شود.

۲- زیرپوش اولین لایه ای است که مستقیما با بدن در ارتباط است و به دلیل جذب قطرات باعث می شود تا بدن کمتر آلوده و مرطوب شده و لباس و پیراهنی که روی آن پوشیده می شود سالم و تمیز باقی بماند.

۳- از آنجایی که زیرپوش تا حد قابل توجهی تعریق روزانه را به خود جذب می کند و مانع خیس شدن لباس اصلی می شود، لباسی که روی آن می پوشید کمتر نیاز به شستشو پیدا می کند، عمر آن طولانی تر شده و می توانید برای مدت طولانی تری از آن استفاده کنید.

زیرپوش مردانه

۴ فاکتور مهم برای خرید زیرپوش مردانه مناسب

رنگ زیرپوش: نکته مهم در انتخاب رنگ زیرپوش این است که بدانید قصد دارید آن را با چه رنگی از پیراهن بپوشید. دقت داشته باشید که رنگ زیرپوش باید با رنگ پیراهن متناسب باشد. اغلب زیرپوش های مردانه به رنگ سفید هستند و می توان این رنگ را به همراه پیراهن هایی که رنگ روشن دارند پوشید.

جنس زیرپوش: جنسی که برای زیرپوش انتخاب می کنید از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. جنس نخ پنبه مناسب ترین و لطیف ترین جنسی است که می توان برای لباس زیر انتخاب کرد. زیرپوش های با کیفیت به دلیل دارا بودن لایه محافظ از خیس شدن پیراهن جلوگیری می کنند در صورتی که جنس معمولی زیرپوش هایی که اغلب در بازار وجود دارد به صورت است که رطوبت را به خوبی جذب نمی کنند و لکه های عرق را روی پیراهن باقی می گذارند.

یقه زیرپوش: زیرپوش یقه هفت برای آقایانی که تمایل دارند، یقه پیراهن خود را باز بگذارند، یک انتخاب ایده آل است. چرا که یقه زیرپوش دیگر از زیر مشخص نمی شود.

آستین زیرپوش: زیرپوش های رکابی باعث می شود تا لکه های عرق بر روی پیراهن شما ایجاد شود، در صورتی که این لکه ها با وجود زیرپوش های آستین دار ایجاد نمی شوند.

 

اخیرا در یکی از مقالات رگل شو  به طور کامل درباره انواع زیرپوش مردانه توضیح دادیم تا بدانید که انواع زیرپوش مردانه نیم آستین، آستین دار، حلقه‌ای، رکابی یا بدون آستین که پرمصرف‌ترین نوع زیرپوش مردانه برای پوشیدن با چه نوعی از لباس ها مناسبند و جلوه بهتری ارند.

زیرپوش‌های مردانه با رنگ‌های مختلفی اعم از مشکی تا ملانژ. از سفید تا خاکی تولید می‌شوند. اکثرا زیرپوش‌های مردانه‌ به طور ساده و بدون هیچ‌گونه طرح چاپی تولید می شوند. اخیرا انواع طرح دار زیرپوش نیز تولید می شود تا بسته به سلیقه ای که دارید طرح مورد نظرتان را انتخاب و خریداری نمایید.اما با این حال همپنان رنگ سفید پرمصرف ترین رنگی است که آقایان برای زیرپوش های خود انتخاب می کنند.

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *