وبلاگ

جدیدترین استایل پاییزی مینیمال برای بانوان

استایل پاییزی مینیمال

استایل های مینیمال یکی از پرطرفدار ترین سبک ها در استایل دهی هستند، در استایل پاییزی مینیمال به رنگ های کمتری توجه میشود و استفاده از اکسسوری ها را به حداقل باید رساند.این استایل بسیار جذاب است به طوری که شاید خیلی از ما به طور ناخوداگاه از این سبک استایل پیروی کنیم.

منظور از استایل مینیمال چیست؟

همانطور که میدانید مینیمال یعنی شیک پوش بودن در عین سادگی،منظور از استایل مینیمال زنانه یعنی پیاده کردن معیارها و عناصرِ کلاسیک درون استایل های مدرن و امروزی البته لازم به ذکر است استایل های مینیمال همیشه شامل رنگ های مشکی، سفید یا خاکستری نیستند و تفاوت های بسیاری بین زندگی به سبک مینیمالیستی و زیبایی‌شناسی به سبک مینیمالیستی است اما اگر میخواهید به سراغ این سبک بروید بهتر است از نهایت ۳ رنگ در ست کردن لباس هایتان استفاده کنید.در ادامه چند نمونه از استایل پاییزه مینیمال را برای شما آورده ایم.

استفاده از بافت های ساده

استایل پاییزه مینیمال با بافت

بافت ها که در این فصل خیلی ترند هستند میتوانند یک ترکیب فوق العاده برای شما ایجاد کنند، شما میتوانید یک بافت ساده تهیه کنید و آن را با شلوار های هم رنگش براحتی ست کنید.

استایل پاییزی مینیمال با پالتوهای بلند

استایل پاییزی با پالتو

پالتو های بلند یکی از انتخاب های جذاب هستند که میتوانند زیبایی خاصی در استایل شما ایجاد کنند.رنگ های خنثی و سرد انتخاب های مناسبی برای این استایل ها هستند.

سرهمی

سزهمی در استایل پاییزه مینیمال

سرهمی ها جزو لباس هایی هستند که در همه فصل طرفدار خاص خود را دارنند و دارای انواع مختلفی هستند مانند:جین، کتان، پارچه ای و … که پیشنهاد ما به استفاده از سرهمی های کتان در فصل پاییز است.

ترکیب رنگ طوسی خاکستری

رنگ های استایل پاییزی مینیمال

این ترکیب رنگ یکی از ترکیب های پرطرفدار در استایل پاییزی مینیمال شناخته شده و متناسب با هر نوع رنگ پوستی است.

استایل پاییزی مینیمال با رنگ قهوه ای

استایل با رنگ قهوه ای

این رنگ نیز برای فصل پاییز بسیار مناسب است و میتواند یک استایل پاییزه شیک را برای شما ایجاد کند.

استفاده از جین با یک رنگ ساده

استایل پاییزه مینیمال

جین ها جزو لباس هایی هستند که هرکس حداقل یکی از آنرا باید در کمد لباسش داشته باشد این لباس ها براحتی میتوانند با هر رنگی ست شوند و استایل زیبای شما را ایجاد کنند.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *