وبلاگ

خانم های قد کوتاه باید اینگونه لباس بپوشند!

قد یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در استایل دهی است که در انتخاب لباس باید به آن دقت کنید و فاکتور هایی را نیز در نظر بگیرید، البته لازم به ذکر است که قد تنها عامل برای انتخاب نیست و عواملی دیگری مانند چاقی، لاغری و رنگ پوست هم تاثیرگذار هستند.اما حتما برایتان سوال پیش آمده است که چه نکاتی را باید افراد قد کوتاه رعایت کنند ما در ادامه به بررسی استایل های مناسب برای خانم های قد کوتاه میپردازیم.

تکنیک های مناسب خانم های قد کوتاه

قد ملاک اصلی برای استایل دهی نیست اما اگر این موضوع سبب پایین آمدن اعتماد به نفس شما میشود با رعایت چد نکته ساده میتوانید مشکل خود را حل کنید.

  • لباس هایی با طرح های عمودی بپوشید.

لباس های طرح راه راه

این تکننیک بسیار در بلند قد دیده شدن شما تاثیرگذار است زیرا با پوشیدن پارچه هایی که دارای طرح و خط های عمودی هستند در چشم اطرافیانتان خطای دید رخ میدهد و باعث میشود قد شما بلند تر از آنچه که هست دیده شود.

  • پایین لباس خود را در داخل شلوار بگذارید.

استایل مناسب خانم های قد کوتاه

 

این کار نیز مانند تکنیک قبل باعث خطای دید میشود و سبب میشود قد شما بلندتر دیده شود، همچنین این نوع استایل ها به تازگی بسیار مد شده است و شما را یک فرد شیک و به روز نشان میدهد.

  • از یک رنگ در استایلتان استفاده کنید.

استایل های تک رنگ

تک رنگ پوشی یک ترفند عالی برای بلند قد دیده شدن است، هر چه تفاوت رنگ بین استایل های بالاتنه و پایین تنه شما بیشتر باشد باعث میشود که شما کوتاه تر دیده شوید بنابراین همیشه به رنگ هایی که انتخاب میکنید دقت و توجه کافی داشته باشید.

  • از مانتو های کوتاه استفاده نکنید.

لباس های مناسب افراد قد کوتاه

استفاده از مانتو های کوتاه خیلی به افراد کوتاه قد پیشنهاد نمیشود هرچه شما در انتخابتان به سراغ مانتوهای بلند بروید سبب کشیده تر به نظر آمدن شما میشود.

  • لباس های فیت برای شما بهتر است.

استایل های فیت

افراد قد کوتاه بهتر است به سراغ لباس هایی فیت هستند بروند و از پوشیدن لباس های اورسایز دوری کنند.

  • شلوار جین مشکی 

استایل با جین مشکی برای افراد قد کوتاه

جین مشکی به دلیل رنگ تیره و خاصیت الاستیک موجود آن سبب میشود پا های شما کشیده تر به نظر برسد این نوع از جین با کفش های لژدار یک ترکیب عالی برای شما ایجاد میکنند.

  • یقه اسکی 

استایل با یقه اسکی

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم خانم های قد کوتاه بهتر است از پوشیدن لباس های اورسایز خودداری کنند، پیرهن های یقه اسکی به دلیل تنگ بودن در قسمت بالا تنه باعث میشود اندام شما کشیده تر به نظر آید.

امیدواریم که مقاله ما برای شما مفید واقع شده باشد.

 

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *