وبلاگ

شب یلدا چی بپوشیم؟

لباس پوشیدن در شب یلدا

شب یلدا یکی از قدیمی ترین مراسم های ایران میباشد که به طولانی ترین شب سال معروف است در این شب هر ساله خانواده ها با جمع شدن در کنار یکدیگر جشن میگیرند و دورهمی برگزار میکنند؛ اما با نزدیک شدن به این شب دغدغه ای برای خانم ها ممکن است بوجود بیاید که چه بپوشیم!به همین جهت ما در این مقاله میخواهیم نحوه صحیح لباس پوشیدن در شب یلدا را بررسی کنیم با ما همراه باشید.

در مراسم‌های شب یلدا چی بپوشیم

 

لباس پوشیدن در شب یلدا با ست های یلدایی

طبق رسم و رسوماتی که از قدیم بوده تم رنگ در این شب قرمز است و بیشتر افراد به دنبال پوشیدن لباس های قرمز هستند این رنگ از سرخی انار گرفته شده است که یکی از میوه های اصلی در این شب به حساب می آید.

تیپ شب یلدا با ترکیب رنگ قرمز

برای داشتن یک استایل یلدایی بهتر است حتما از رنگ قرمز استفاده کنید اما به این نکته توجه کنید که لازم نیست تمام لباس های شما به رنگ قرمز باشد شما میتوانید از ترکیب رنگ قرمز با دیگر رنگ ها استایل های زیبایی را ایجاد کنید.

ست کردن بلوز قرمز با دامن سبز

ست قرمز و سبز برای شب یلدا

استفاده از یک بلوز قرمز همراه با دامن سبز میتواند به شما به زیبایی یک استایل یلدایی بدهد با پوشیدن یک کفش ساده استایل شما تکمیل میشود و ست زیبای یلدایی و در عین حال ساده ای ایجاد کرده اید.

همچنین شما میتوانید از این ترکیب به صورت برعکس هم استفاده نمایید به این صورت که یک شومیز به رنگ سبز را با دامن قرمز ست کنید.

ست کردن پیراهن سبز با اکسسوری های قرمز

پیراهن سبز با اکسسوری قرمز

رنگ سبز از رنگ های سنتی برای شب یلدا است که میتوانید در استایل هایتان استفاده کنید به این صورت که کت و شلوار و یا کت دامنی به رنگ سبز بپوشید و سپس با استفاده از اکسسوری های قرمز استایل خود را تکمیل کنید.برای اکسسوری نیز میتوانید از کیف دستی به رنگ قرمز و یا گوشواره های قرمز رنگ استفاده کنید.

ست کردن با رنگ سفید

لباس پوشیدن در شب یلدا با شومیز سفید و شلوار قرمز

اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که به هر دلیلی نمیخواهید خیلی از رنگ های قرمز و سبز استفاده کنید میتوانید به سراغ رنگ سفید برودید، سفید که رنگی خنثی است به راحتی با رنگ های دیگر ست میشود به این منظور شما میتوانید یک شومیز به رنگ سفید را با شلواری قرمز و یا برعکس ست کنید.

دیزاین متفاوت ناخن در شب یلدا

دیزاین ناخن یلدایی

یکی دیگر از کارهای جذابی که به شما استایل یلدایی میدهد استفاده از طرح های ناخن یلدایی است.شما میتوانید با استفاده از رنگ لاک های قرمز، سفید و سبز دیزاین های زیبایی را خلق کنید.

امیدواریم که مقاله نحوه لباس پوشیدن در شب یلدا برای شما مفید بوده باشد.

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *