وبلاگ

استایل دانشجویی در فصل پاییز

استایل پاییزی دانشجویی

یکی از دغدغه هایی که برای دانشجویان وچود دارد پوشیدن لباسی است که علاوه بر داشتن ظاهری شیک از نظر قوانین دانشگاه و حراست هم مشکلی ایجاد نشود.در فصل پاییز نکته دیگری هم قابل اهمیت است که لباس هایی بپوشند که متناسب با این فصل باشد چه از نظر گرما و چه از نظر ظاهری؛بنابراین ما در این مقاله میخواهیم نکاتی برای داشتن استایل پاییزی دانشجویی را مورد بررسی قرار دهیم.

پالتو های مناسب برای دانشگاه

استایل پاییزی دانشجویی با پالتو

پالتو ها یک گزینه مناسب برای مکان دانشگاه هستند شما میتوانید از پالتو های بلند که در سال های اخیر بسیار مد شده است استفاده کنید همچنین پالتو ها کلاسیک همیشه ترند و روی مد هستند و هیچ وقت قدیمی نمیشوند.پالتو های تدی نیز یکی دیگر مد های جدید است که بسیار برای دانشگاه مناسب هسنند زیرا دارای زخامت چندانی نیستند و میتوانید در روز های گرم از آنها استفاده کنید.

مرتبط بخوانید: جدیدترین استایل پاییزی مینیمال برای بانوان

استایل پاییزی دانشجویی با بارانی 

استایل پاییزی دانشجویی با بارانی

بارانی ها یکی از لباس های پرطرفدار در فصل پاییز شناخته شده است زیرا دارای مدل های مختلف و تنوع رنگ بالایی هستند و به راحتی میتوان با هر لباس ست شود، بنابراین یکی از انتخاب های مناسب برای شما در روز های پاییزی استفاده از بارانی است.

کت و کاپشن برای دانشگاه

استایل پاییزی دانشجویی با کت لی

کت های مخمل کبریتی که دارای قد بلندی هستند و به تازگی مد شده اند بسیار مناسب برای فضای دانشگاه هستند همچنین استفاده از کت های چرم و یا لی بر روی مانتو یک ایده جذاب است که استایل شما را متفاوت میکند.

کاپشن ها نیز یکی دیگر از گزینه ها برای استایل پاییزی دانشجویی است،امروزه تنوع کاپشن ها بسیار بالا رفته است و شما میتوانید هر مدل را که بخواهید بنابر نیاز و سلیقتان انتخاب کنید.

برای خرید هودی،سویشرت و کاپشن میتوانید به صفحه فروشگاه سایت مراجعه کنید.

استفاده از بلیز و شومیز برای زیر مانتو

استایل پاییزی دانشجویی با بافت

شما برای زیر مانتو و پالتو میتوانید از بلیز های بافت، یقه اسکی و یا نخی آستین بلند استفاده کنید، برای انتخاب هر یک از این موارد شما باید به نوع راحتی خودتان و وضعیت هوا دقت داشته باشید.

شلوار مناسب استایل پاییزی دانشجویی

شلوار های دانشجویی

شلوار های جین جزو متداول ترین انتخاب برای دانشجویان است این شلوار ها به راحتی با بقیه لباس ها ست میشود و دارای راحتی هستند.

علاوه بر شلوار های جینن شلوار های کتان برای فصل پاییز مناسب هستند.

کفش های دانشجویی

کفش های دانشجویی

اولین نکته ای که در انتخاب کفش باید به آن توجه داشته باشید راحتیتان است زیرا شما ممکن است در یک روز صبح تا غروب کلاس داشته باشید و تمام وقت کفش پایتان است بنابراین باید کفشی انتخاب کنید که راحتی شما را فراهم کند؛ در فصل پاییز نیم بوت ها انتخاب مناسبی هستند همچنین استفاده از کتانی میتواند برای کسانی که به تیپ های اسپرت علاقه مند هستند مناسب باشد.

انتخاب رنگ برا استایل پاییزی دانشجویی

استایل پاییزی دانشجویی با رنگ روشن

تا اینجا درباره لباس های مناسب برای استایل دانشجویی صحبت کردیم اما مهم ترین نکته که استایل شما را پاییزه میکند رنگ لباس هایتان است! بیشتر افراد تصور میکنند که برای انتخاب لباس های دانشگاه تنها باید به سراغ رنگ های تیره روند اما این تصور بسیار اشتباه است.خودتان را تنها محدود به استفاده از رنگ های تکراری نکنید مخصوصا در فصل پاییز به سراغ رنگ های جدید و روشن بروید تا استایل پاییزه خود را تکمیل کنید.

مرتبط بخوانید: راهنمای انتخاب رنگ لباس پاییزی

امیدواریم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *