وبلاگ

تفاوت شلوار مام ستایل و مام فیت در چیست؟

شلوار مام استایل و مام فیت

بسیاری از طرفداران استایل کژوال به دنبال ست کردن لباس های خود بر طبق مد روز هستند و یکی از موضوعاتی که این روزها به یک ترند در دنیای مد و فشن تبدیل شده این است که بسیاری از جوانان و نوجوانان به سمت استفاده از شلوار های جین که به مام استایل و مام فیت آنها را میشناسیم روی آورده اند. در ادامه به توضیحاتی پیرامون تفاوت شلوار مام ستایل و مام فیت میپردازیم.

شلوارهای مام فیت

از نظر الگو شلوارهای مام فیت بسیار شبیه به مام استایل هستند و تفاوت اصلی آنها در الگوی قسمت ران و ساق پا است به این صورت که در شلوارهای مام فیت این قسمت جذب می باشد و در شلوارهای مام استایل ران و ساق شلوار حال گشاد تری دارد. تفاوت دیگری که بین این دو نوع از شلوار وجود دارد این است که شلوارهای مام فیت معمولا با پارچه های ضخیم تر و کشی دوخته می شوند.

 شلوار جین مام فیت

شلوار های مام استایل

مهم ترین ویژگی شلوار مام استایل که آن را از سایر مدل های شلوار جین متمایز میسازد، به فاق بلند و قسمت کمری آن مربوط میشود که تا بالای ناف ادامه دارد. شلوارهای های مام استایل در قسمت ران و ساق پا گشاد تر و در قسمت مچ پا کمی تنگ تر هستند.

شلوار مام استایل

شلوارهای مام فیت و مام استایل را چگونه ست کنیم؟

شلوار های مام استایل و مام فیت برای افرادی که کمی شکم دارند مناسب است، چراکه این شلوار ها به غلت داشتن فاق بلند و و بلند بودن بخش کمری که دارند شکم را جمع تر نشان میدهند و کمک می کند که لاغرتر به نظر برسید.

این سبک از شلوار را می توانید به خوبی با کت های جین، بافت های پاییزه و پالتو ست کنید. ست کردن شلوار های مام استایل و مام فیت با تیشرت های رنگی می تواند ست جذابی برای فصل بهار و تابستانتان را ایحاد کند.

ست تیشرت و شلوار مام استایل

ست پالتو و شلوار مام استایل

بیشتر بخوانید: انتخاب لباس مناسب هر اندام با توجه به فرم بدن

[تعداد: ۱   میانگین: ۳/۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *