وبلاگ

استایل های مناسب برای روزهای بارانی

انتخاب لباس در روزهای بارانی

یکی از نکات شیک پوشی انتخاب درست لباس و متناسب با هر فصل است؛ با رسیدن فصل پاییز و زمستان شما باید لباس های خود را طبق وضعیت هوای انتخاب کنید، ما در این مقاله میخواهیم نکانی جهت انتخاب لباس در روزهای بارانی را بررسی کنیم.

نکات مد برای روز های بارانی

رنگ های شاد استفاده کنید

انتخاب لباس در روزهای بارانی

اولین نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که از پوشیدن رنگ های شاد اجتناب نکنید و به سراغ تنوع بروید، در روز های بارانی میتوانید پافر های رنگ روشن را با هودی ست کنید و استایل جذابی را بوجود آورید.

شلوار های چرم

استایل با شلوار چرم

برای انتخاب لباس در روزهای بارانی شلوار های چرم را فراموش نکنید، این شلوار ها علاوه بر گرمایی که دارنند بسیار شیک بوده و استایل شما را بروز نشان میدهد.

استفاده از هودی

استایل روز های بارانی با هودی

یکی از ترند های سال های اخیر که بسیار مورد طرفدار بوده هودی ها هستند؛ به دلیل تنوع بالایی که در رنگ و نوع هودی ها وجود دارد شما هر سلیقه ای که داشته باشید میتوانید هودی مورد نظر خود را پیدا کنید بنابراین از انتخاب این لیاس جذاب در روز های بارانی غافل نشوید.

مرتبط بخوانید: ست کردن هودی با سایر لباس ها

بارانی ها را فراموش نکنید

انتخاب لباس در روزهای بارانی

بارانی ها همان طور که از نامشان یپداست متناسب برای هوای بارانی هستند، پارچه ی استفاده شده در ابن لباس ها به گونه ای است که از نفوذ باران به داخل لباس جلوگیری میکند، بنابراین اگر روزی احساس کردید که ممکن است زمانی را زیر باران بگذارنید پوشیدن بارانی برای شما یک انتخاب عالی است.

استفاده از کت ها

استایل با کت لی

کت ها جزو آن دسته از لباس هایی هستند که در تمام سال ها همیشه مد بوده و هیچ وقت تکراری نمیشوند.شما میتوانید از کت های لی و یا چرم در استایلتان استفاده کنید.

همراه داشتن چتر

استایل با چتر

همراه داشتن یک چتر جزو باید های روز های بارانی است، اگر شما در منطقه ای زندگی میکنید که اغلب هوا بارانی است پیشنهاد میکنم چند رنگ چتر تهیه کنید و در کمدتان داشته باشید. با این کار میتوانید حتی چتر هایتان را با دیگر لباس هایتان ست کنید و استایلی فوق العاده شیک داشته باشید.

در آخر شما باید متناسب با استایل و سلیقه ای که دارید لباس های خود را انتخاب کنید اما با در نظر گرفتن نکات بالا انتخاب برای شما راحت تر میشود.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *