وبلاگ

راهنمای خرید تیشرت و شلوار دخترانه

تیشرت و شلوار دخترانه

تیشرت و شلوار دخترانه از آن دسته از لباس هاست که می توان از آن در منزل و یا مهمانی ها پوشید. این لباس ها دارای انواع مدل های رسمی و غیر رسمی بوده و تنوع بالایی که در رنگ، مدل، نوع یقه و … آنها وجود دارد، کمک می کند تا با هر سلیقه ای بتوانید ست موردنظرتان را تهیه کنید.

 

انتخاب تیشرت از روی یقه

تفاوت مدل­های مختلف در انواع یقه ها می باشد، دارای یقه گرد، اسکوپ، هفت و قایقی است. همچنین نازک بودن و یا ضخیم بودن جنس پارچه، آستین کوتاه یا بلند بودن آن از جمله تفاوت هایی است که برای استفاده در فصول مختلف مطرح می شود و بهتر است به آن توجه لازم را به آن داشته باشید.

  • یقه گرد: تیشرت یقه گرد برای افرادی که دارای گردن های کشیده ای دارند انتخاب مناسبی است این سبک از یقه ها باعث می شوند تا سینه ها برجسته به نظر بیایند، توجه داشته باشید که تیشرت بقه گرد برای افرادی که دارای غبغب هستند، مناسب نمی باشد!
  • یقه هفت: تیشرت یقه هفت برای استفاده تمامی افراد مناسب است. به هنگام خرید این سبک از تیشرت ها به میزان باز بودن یقه در هنگام انتخاب توجه نمایید.
  • یقه اسکوپ: برای بهتر دیده شدن گردن و استخوان ترقوه، مدل یقه اسکوپ بسیار مناسب است، اما برای افراد چاق و صورت تپل، مناسب نمی باشد.
  • یقه قایقی: برای افرادی که دارای صورت تپل هستند مناسب است.

 

نکاتی در انتخاب ست تیشرت شلوار دخترانه

انتخاب ست تیشرت و شلوار بسته به اینکه می خواهید آن را در چه مکانی بپوشید متفاوت است. حتی نوع فصل و آب و هوا کمک می کند تا بهتر انتخاب کنید که تیشرت آستین کوتاه لازم دارید یا آستین بلند.

به دوخت تی شرت و شلوار زنانه در هنگام انتخاب دقت نمایید که دارای دوخت مناسب و بدون ایراد باشد.

ست تیشرت و شلوار را متناسب با سایز خود انتخاب کنید، انتخاب سایز بزرگ و یا کوچکتر باعث می شود که استایلتان آنطور که باید زیبا و متناسب دیده نشود.

پیشنهاد می کنیم که طرح های ساده را در اولویت قرار دهید؛ این کار به راحتی شما را به استایل مورد نظر نزدیک می کند، می توانید از اکسسوری های مختلف برای ایجاد تنوع استفاده کنید.

ست تیشرت شلوار

تیشرت آستین بلند و شلوار

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *