وبلاگ

در سفر چه بپوشیم؟!

استایل مناسب سفر

در سفر های یک یا چند روزه انتخاب لباس از اهمیت بسیاری برخوردار است زیرا داشتن استایل مناسب سفر به شما کمک می کند تا راحتی بسیاری را داشته باشید. به همین جهت در این مقاله ما قصد داریم درباره آیتم ها و لباس هایی که در سفر های خود باید همراه داشته باشید سخن بگوییم بنابراین قبل از بستن چمدانتان این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

مراقب گرما و سرمای هوا باشید.

در هر چهار فصل خصوصا بهار و پاییز هوا بلاتکلیف است به گونه ای که ممکن است در ساعاتی از روز سرد و در ساعاتی گرم باشد بنابراین باید لباس های خود را به صورتی بردارید که آمادگی کامل را داشته باشد. پیشنهاد ما به شما این است که از آب و هوای ۱۰ روز آینده مقصد خود اطلاع پیدا کنید و در صورتی که هوا گرم بود بیشتر لباس های خود را خنک بردارید و یک دست لباس گرم برای موارد خاص در نظر داشته باشید و اگر هم هوا سرد بود به همین شکل برعکس این کار را انجام دهید.

استایل مناسب کویر

همچنین بخوانید: استایل های مناسب برای روزهای بارانی

انتخاب کیف مناسب

انتخاب کیف برای مسافرت یک نکته مهم است! اگر شما جزو آن دسته از آدم هایی هستید که همیشه باید لوازم های بسیاری را با خود همراه داشته باشید بهتر است تنها یک کیف دستی بزرگ سبک به سفر برید، اما اگر از آن دسته هستید که تنها کیف پول و تلفنتان را هماره خود میرید بهتر است به برداشتن یک کیف دوشی کوچک اکتفا کنید.

استایل مناسب سفر

جین همراه همیشگی

داشتن شلوار جین در چمدان یکی از نکات ضروری است به این دلیل که شما در هنگام سفر خیلی فرصت اتو یا شستشوی لباس را ندارید و جین ها دارای این ویژگی هستند که هیچ گاه چروک نمیشوند و کثیفی خیلی روی آن ها مشخص نیست بنابراین شما را از انجام این کار بی نیاز میکند. علاوه بر این مورد اگر شما جزو کسانی هستید که مانتو پوشیدن برایتان در سفر سخت است میتوانید یک شلوار جین مام استایل همراه با تونیک تن کنید.

استایل مناسب سفر

بیشتر بخوانید: تفاوت شلوار مام ستایل و مام فیت در چیست؟

بهترین اکسسوری

از همراه داشتن اکسسوری های با ارزش و پر زرق ورق در حین سفر خودداری کنید و سعی کنید به سراغ گردنبند و دستبند هایی با جنس سنگ که رنگی رنگی هستند بروید. همچنین همراه داشتن عنک آفتابی را فراموش نکنید. اگر سفر سما به سمت شمال است می توانید از کلاه و کیف های حصیری نیز اسفاده نمایید.

اکسسوری مناسب سفر

کفش راحتی

پوشیدن کفش مناسب جزو آیتم های ضروری به شمار می رود زیرا شما در مسافرتتان به مکان های تفریحی، مرکز خرید و گشت و گزار خواهید رفت بنابراین نیاز دارید که کفشی را به پا داشته باشید که هم مناسب تمامی این مکان ها باشد و هم شما در آن احساس راحتی داشته باشید که با توجه به سلیقه خود میتوانید به سراغ یکی از گزینه های صندل، کتانی و یا کالج بروید .

امیدواریم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد و توانسته باشیم شما را با استایل مناسب سفر به خوبی آشنا نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *