وبلاگ

هر آنچه درباره شلوار مام استایل باید بدانید!

انواع استایل با شلوار مام استایل

شلوار مام استایل جزو شلوار هایی است که در چند سال اخیر بسیار مد شده است و علاقه مندان بسیاری را پیدا کرده است، حالت این شلوار به گونه ای است که در قسمت بالا تنه گشاد و در مچ پا تنگ می شوند و اغلب در قسمت مچ چندین تا می خورد تا بالا تر از مچ قرار بگیرند. اما شلوار مام استایل با این محبوبیت بالا مناسب تمامی افراد است؟ افراد چاق یا لاغر کدام یک برای خرید این شلوار مناسب تر هستند؟ اگر شما هم جزو علاقه مندان به این شلوار هستید تا انتها همراه ما باشید.

چگونه شلوار مام استایل ترند شد؟

این شلوار در دهه ۱۹۸۰ برای اولین بار به بازار عرضه شد و به این صورت بود که کمر آن ها کمی بالاتر از حالت عادی قرار میگرفت و در بالای شکم دکمه می خورد. اما دلیل معروفیت آن چیز دیگریست، در دهه ۲۰۰۰ نویسنده ای به نام “تینا فی” نقش بسیاری در انقلاب این شلوار ایجاد کرد او تبلیغات بسیاری را انجام داد و برای محبوبیت و معروفیت از این جمله استفاده می کرد: «بجای خرید شیشه عطر برای مادران خود درروز مادر چیزی به او بدهید که به او یادآوری کند من دیگر زن نیستم بلکه من یک مادر هستم» و انجام این کار ها سبب شد تا در دهه بعدی مام استایل قدم به دنیای مد بگذارد.

شلوار مام استایل برای چه افرادی مناسب است؟

اگر شما فرد چاقی هستید باید بدانید که این شلوار بسیار برای شما مناسب است. قطعا شما در شلوار های جین جذاب احساس راحتی بسیاری نخواهید و از اندام خود ناراضی می شوید اما مام استایل کاملا مناسب شما بوده و به زیباتر نشان دادن اندامتان کمک خواهد کرد.

اما با توجه با جمله بالا پس افراد لاغر نمی توانند به سراغ این شلوار بروند؟ خیر منظور ما این نبود که شما نمی توانید از مام استایل استفاده کنید شما نیز در صورت استفاده صحیح و دانستن اصول ست کردن می توانید به زیبایی به سراغ مام استایل بروید.

بیشتر بخوانید: تفاوت شلوار مام ستایل و مام فیت در چیست؟

معرفی انواع استایل ها با مام استایل 

۱-داشتن استایل خیابانی 

برای داشتن این استایل در ابتدا کافی است از یک تیشرت استفاده نمایید سپس قسمت جلویی تیشرت را درون شلوار بگذارید و با بستن یک کمربند استایل خود را تکمیل کنید. مانتوی مناسب برای ایجاد استایل خیابانی مانتوهایی است که جلو باز بوده و ترجیحا بهتر است خیلی بلند نباشند تا سبک استایل شما به خوبی حفظ شود.

استایل خیابانی با شلوار مام استایل

۲-نحوه داشتن استایل هنری با شلوار مام استایل

برای داشتن استایل هنری شما باید به سراغ تلفیقی از رنگ آمیزی و هنر بروید؛ پیشنهادی که ما برای شما داریم این است که اگر کفش شما بدون ساق است حتما از جوزاب های رنگی ساق دار استفاده نمایید و یا به سراغ کفش های ساق بلند مانند آل استار بروید.

یک پیشنهاد دیگر برای داشتن استایل هنری این است که از مانتو های گشاد رنگی که میتوان آستین آن را کمی رو به بالا تا زد استفاده نمایید این تیپ نیز بسیار مورد علاقه تینیجرها است.

استایل هنری با مام استایل

۳-استایل زمستانی

داشتن استایل زمستانی با مام استایل ها نیز به راحتی امکان پذیر است برای انجام این کار تنها کافی است که به سراغ نیم بوت ها بروید. استفاده از شلوار مام استایل و نیم بوت ترکیب بسیار جذابی است که با پوشیدن یک کاپشن و یا پالتو می توانید آن را تکمیل کنید.

استایل زمستانی با شلوار مام استایل

۴-ایجاد استایل رسمی 

اگر به دنبال داشتن استایل رسمی هستید باید بدانید که این شلوار خیلی مناسب این سبک نیست اما اگر تنها انتخابی که شما دارید شلوار های مام استایل است تیپ پیشنهادی ما به شما این است که از یک کت رسمی کوتاه یا بلند استفاده نمایید و با یک کفش مشکی تیپ خود را تکمیل کنید.

استایل رسمی

۵-داشتن استایل اسپرت با شلوار های مام استایل

برای داشتن استایلی اسپرت در فصل زمستان تنها کافی است که از یک هودی استفاده نمایید اما اگر این سبک را برای فصل تابستان می خواهید باید از نیم تنه ها استفاده نمایید.

یکی از آیتم های اصلی در این سبک از استایل استفاده از کفش های ورزشی و کلاه است که سبک اسپرت خاصی در تیپ شما ایجاد می کنند.

امیدواریم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *